листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон финансиските извештаи за периодот 01.01.-30.06.2021 г.


Објаснување кон финансиските извештаи 30.06.2021.docx

Објавено на: 30.07.2021 14:28:48
Документ БР.: DOC_10191-581/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации