листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните неконсолидирани ФИ 01.01-30.06.2021 година


Образложение кон неревидираните неконсолидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2021 година.doc

Објавено на: 30.07.2021 14:29:37
Документ БР.: DOC_10191-582/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации