листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2021 година


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2021 година.xls

Објавено на: 30.07.2021 14:30:15
Документ БР.: DOC_26441-72/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.