листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираните ФИ 01.01-30.06.2021 година


Образложение кон консолидираните финансиски извештаи 01.01-30.06.2021 година.doc

Објавено на: 30.07.2021 14:30:20
Документ БР.: DOC_10191-583/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации