листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение до берза од Витаминка АД Прилеп


Obrazlozenie do berza nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01.-30.06.2021.docx

Објавено на: 30.07.2021 16:05:17
Документ БР.: DOC_10191-600/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации