листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2021


6 Месечни известувања- трговски друштва.xls

Објавено на: 03.08.2021 14:31:48
Документ БР.: DOC_26441-95/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.