листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај за ЗК Пелагонија од 01.01-30.06.2021


Finansiski rezultat ZK Pelagonija 01.01-30.06.2021.xlsx

Објавено на: 03.08.2021 14:49:49
Документ БР.: DOC_26441-96/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.