листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Полугодишно известување (03.08.2021).xls

Објавено на: 03.08.2021 14:13:14
Документ БР.: DOC_26441-94/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.