листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Соопштение за прва половина од 2021 година.pdf

Објавено на: 03.08.2021 14:13:18
Документ БР.: DOC_10191-603/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации