листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација,го објавуваме следниот финансиски извештај


6-то Месечно известување--2021.xls

Објавено на: 03.08.2021 15:39:18
Документ БР.: DOC_26441-97/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.