листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидирани финансиски извештаи ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 01.01.2021-30.06.2021


30.06.2021.xlsx

Објавено на: 03.08.2021 15:53:52
Документ БР.: DOC_26441-98/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.