листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани, неконсолидирани финансиски извештаи 01/01-30/06/2021


VV Popova Kula AD 6 mesecni izvestai 2021.xls

Објавено на: 03.08.2021 16:07:03
Документ БР.: DOC_26441-100/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.