листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за учество на Собрание на Друштвото 10.09.2021


Повик за учество на Собрание на Друштвото 10.09.2021.pdf

Објавено на: 11.08.2021 08:10:12
Документ БР.: DOC_10109-112/2021
Урнек: Јавен повик за собрание