листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од редовно годишно собрание на акционери на ВВ Попова Кула АД


Odluki sobranie.pdf

Објавено на: 11.08.2021 14:10:18
Документ БР.: DOC_12283-121/2021
Урнек: Други одлуки од собрание