листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Predlog Odluka za raspredelba na dividenda


predlog odluka za 14.09.2021.pdf

Објавено на: 13.08.2021 09:17:39
Документ БР.: DOC_13285-162/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери