листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД објавува неревидирани консолидирани финансиски извештаи за 6 месеци


Nerevidirani konsolidirani finansiski izvestai 01.01-30.06.2021.xls

Објавено на: 13.08.2021 15:00:04
Документ БР.: DOC_26441-110/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.