листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран финансиски извештај групација ЗК 30.06.2021


Консолидиран финансиски извештај групација ЗК 30.06.2021.xlsx

Објавено на: 16.08.2021 14:00:23
Документ БР.: DOC_26441-112/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.