листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани финансиски извештаи 01 01 2021-30 06 2021


Консолидирани финансиски извештаи 01 01 2021-30 06 2021.xls

Објавено на: 16.08.2021 14:00:31
Документ БР.: DOC_26441-113/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.