листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani konsolidirani finansiski izvestai DG BETON AD SKOPJE 30.06.2021


30.06.2021.xlsx

Објавено на: 16.08.2021 15:48:16
Документ БР.: DOC_26441-115/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.