листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Obrazlozenie kon Konsolidirani finansiski izvestai DG BETON AD SKOPJE 30.06.2021


образложение берза 01.01.2021-30.06.2021.docx

Објавено на: 16.08.2021 16:24:12
Документ БР.: DOC_10191-630/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации