листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки на Собрание на акционери


Predlog odluka za raspredelba na dobivka.pdf
Predlog odluka za otpovikuvanje na clenovi na nadzoren odbor.pdf

Објавено на: 20.08.2021 09:57:11
Документ БР.: DOC_13285-164/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери