листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Odluka za odobruvanje na rabotata na OD


Предлог Одлука за ОД - 01.09.2021 - чл.383 став 1 точка 4 ( т.3 ).doc

Објавено на: 23.08.2021 14:12:41
Документ БР.: DOC_13285-165/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери