листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Odluka za za izbor na revizor


Предлог Одлука за РЕВИЗОР - 01.09.2021 - чл.383 точка 8 ( т.4 ).doc

Објавено на: 23.08.2021 14:12:44
Документ БР.: DOC_13285-166/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери