листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Odluka zarazresuvanje na clen od OD


Предлог Одлука за Отповикување на член на Одбор на директори 01.09.2021 ( т.5 ).docx

Објавено на: 23.08.2021 14:12:54
Документ БР.: DOC_13285-168/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери