листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Odluka za pokrivanje na zagubata 2020


Предлог Одлука за покривање на загубата чл.383,384 и 484 точка 2 2020 - ( точка 2 од Повик ).doc

Објавено на: 23.08.2021 14:12:58
Документ БР.: DOC_13285-168/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери