листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Odluka za usvojuvanje na godisnata smetka i revizorskite izvestai


Предлог Одлука ЗС 01.09.2021 - чл.383 став 1 точка 2 (т.1 ).doc

Објавено на: 23.08.2021 14:13:01
Документ БР.: DOC_13285-169/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери