листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери


Pelisterka-Revizorski izvestaj i zavrsna smetka 2020


Pelisterka revidirana 2020.pdf

Објавено на: 23.08.2021 14:13:04
Документ БР.: DOC_13285-170/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери