листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

PELISTERKA KONSOLIDIRAN-Revizorski izvestaj i zavrsna smetka 2020


Pelisterka konsolidirana revidirana 2020.pdf

Објавено на: 23.08.2021 14:13:07
Документ БР.: DOC_13285-171/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери