листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


1. Јавен повик 2021.pdf

Објавено на: 30.08.2021 08:39:21
Документ БР.: DOC_10109-116/2021
Урнек: Јавен повик за собрание