листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

PELISTERKA-Revidirani finansiski izvestai 2020


Pelisterka revidirana 2020.pdf

Објавено на: 02.09.2021 10:01:21
Документ БР.: DOC_12304-104/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи