листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

PELISTERKA KONSOLIDIRANI-Revidirani finansiski izvestai 2020


Pelisterka konsolidirana revidirana 2020.pdf

Објавено на: 02.09.2021 14:12:04
Документ БР.: DOC_12304-105/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи