листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Почитувани,

во прилог Ви ги испраќаме корегираните финансиски извештаи на Герас Цунев - Трговија.

Поздрав.


Trgovija 01.01 - 30.06.2021 god.xls

Објавено на: 06.09.2021 09:40:06
Документ БР.: DOC_26441-120/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.