листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Soglasno glava 6 od pravilnikot za kotacii gi objaviot zapisnik


Записник - Годишно собрание на акционери на ИНТЕРПРОМЕТ АД Тетово од 12.04.2021 година.pdf

Објавено на: 07.09.2021 14:12:01
Документ БР.: DOC_12283-125/2021
Урнек: Други одлуки од собрание