листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределување на акумулирани добивки Собрание на Акционери на Друштвото на 10.09.2021


1. Одлука - распределување на акумулирани добивки.pdf

Објавено на: 10.09.2021 14:41:39
Документ БР.: DOC_12287-37/2021
Урнек: Распределба на добивка