листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluka na sobranie  za isplata na dividenda


odluka za isplata na dividenda.pdf

Објавено на: 14.09.2021 14:10:39
Документ БР.: DOC_12283-126/2021
Урнек: Други одлуки од собрание