листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Податоци за предложени кандидати за членови на Надзорен одбор 


Podatoci Nadzoren Odbor.pdf

Објавено на: 14.09.2021 16:10:49
Документ БР.: DOC_13285-174/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери