листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen povik


ЈАВЕН ПОВИК за Собрание 2021 вонредно.doc

Објавено на: 16.09.2021 15:35:08
Документ БР.: DOC_10109-118/2021
Урнек: Јавен повик за собрание