листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки


ПРЕДЛОГ ОДЛУКИ ВОНРЕДНО СОБРАНИЕ 2021.docx

Објавено на: 16.09.2021 15:35:08
Документ БР.: DOC_13285-176/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери