листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


Повик за Собрание - ОГЛАС.docx

Објавено на: 24.09.2021 14:09:50
Документ БР.: DOC_10109-119/2021
Урнек: Јавен повик за собрание