листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - Одлуки за собрание


Одлука за свикување на собрание 2021.docx

Објавено на: 24.09.2021 14:09:55
Документ БР.: DOC_13285-177/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери