листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - Одлуки за Собрание на акционери - Извештај


Годишен извештај 2019 ворд Агромеханика.doc

Објавено на: 24.09.2021 14:10:13
Документ БР.: DOC_13285-180/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери