листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - Одлуки за Собрание - Извештај Н.Ч.


Извештај согласно ЗТД 2019 - ф..docx

Објавено на: 24.09.2021 14:10:16
Документ БР.: DOC_13285-181/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери