листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за учество на годишно собрание на акционери на РЖ УСЛУГИ АД Скопје


1. ЈАВЕН ПОВИК за учество на Годишно Собрание .pdf

Објавено на: 24.09.2021 15:57:39
Документ БР.: DOC_10109-120/2021
Урнек: Јавен повик за собрание