листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Вонредно собрание на акционери


1.predlog odluka za otpov.clenovi OD.docx
2.predlog odluka za izbor clenovi OD.docx
3.predlog odluka za otpov.rakovod.na podruznici.docx
4.predlog odluka za izbor rakov.na podruznici.docx
5.predlog odluka za pretsedatel na OD.docx
6.predlog odluka za izmena statut.docx
7.predlog odluka za pretsedavac sobranie.docx
8.predlog odluka za brojac glasovi.docx

Објавено на: 27.09.2021 09:24:53
Документ БР.: DOC_13285-184/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери