листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


1. Јавен повик 2021 - 2.doc

Објавено на: 01.10.2021 14:33:29
Документ БР.: DOC_10109-123/2021
Урнек: Јавен повик за собрание