листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери кое се одржа на 13.10.2021


5. Одлуки за 2020 2.pdf

Објавено на: 14.10.2021 09:33:16
Документ БР.: DOC_12283-128/2021
Урнек: Други одлуки од собрание