листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2020 година


Mislenje i FI Edinstvo SR 2020.pdf

Објавено на: 14.10.2021 09:43:33
Документ БР.: DOC_12304-109/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи