листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување - Макстил АД - Скопје


Допис известување до МБХВ за Дуферко Скоп СА 0302-1394 14102021.pdf

Објавено на: 15.10.2021 14:10:10
Документ БР.: DOC_10191-652/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации