листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01,01-30,09,2021


3 известувања- АД Струмичко Поле 2021-01.01.-30.09.2021.xls

Објавено на: 15.10.2021 14:10:10
Документ БР.: DOC_12298-0/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.