листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01.2021-30.09.2021  - АД Грозд Струмица


9Месечни известувања- AD Grozd 2021-01.01-30.09.2021.xls

Објавено на: 15.10.2021 14:10:10
Документ БР.: DOC_12298-1/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.